ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Bok 9974012
nr 997 4012
Bok
1579, Unserss Herren Jhesu shriftt auss den vier evangelisten gezogen" Johann Schmidt / Sigmunde Feyrabens, Frankfurt, Illustrerad
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 november 2015
kl 20:24:37
30/11 18:18:44
- Klassiska
30 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska